Press Enter to Search

Doğan Takograf, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Vdo, siemens, kienzle, continental marka ürünlerin satışı ve teknik destek üzerine faaliyet göstermektedir.

Doğan takografın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.
Doğan Takograf ostimde hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Doğan Takografın çalıştığı markaların değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de bilinen ve izlenen markalar arasında yer almaktadır. Özellikle sağladığı hizmet sektöründe bölgesel olarak lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Doğan Takograf, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da bölgesel ölçekde saygın markalarla çalışmaktadır, Ankarada hizmetini temsil etmektedir.VDO, SİMENS, KIENZLE, CONTİNENTAL gibi büyük ve dünyaca bilinen ünlü markaların ürünlerinin teknik, satış ve sarf malzemeleri ni bulundurmaktadır. Doğan Takograf ayrıca servis bölümünün rahatlığı ve servisin araç kapasitesiyle rahat ve çabuk işlem görebilen bir firmadır. Birçok servis dışında garantili ve hizmeti en iyi şekilde sunan yapısıyla Doğan Takografı tercih edilen bir firmadır.
Doğan Takograf, tüm yasa ve uygulamalara ayak uydurabilen yapısı ile Ankara ilinde servis çalışmalarına devam etmektedir.

Doğan Takograf